امروز:

Chez Que Forest Bungalow Phu Quoc

چز فونز جنگل خانه های ییلاقی، خدمات عالی و امکانات برای اقامت فراموش نشدنی را. انتظار می رود این آب میوه خوش آمدید در ورود خود را. مهمان می تواند امکانات اتاق با کیفیت بالا در طول اقامت خود را مانند ظروف آشپزخانه، آب شیرین، چای و قهوه، که ارائه شده به کمک به مهمانان پس از یک روز طولانی شارژ را تجربه کنند. مجموعه ای در یک مکان نخست از Phu Quoc جزیره، چز فونز خانه های ییلاقی جنگل همه چیز شهرستان را ارائه توانید از آن بخوبی شما قرار می دهد. واقع در روستای صلح آمیز، نزدیک به جنگل، اما نه چندان دور از ساحل و مرکز جزیره، Chez Que Forest Bungalow Phu Quoc Vietnam  ارائه می دهد پنج خانه های ییلاقی و یک استخر احاطه بسیاری از درختان سبز و گل. خدمات هتل خدمات هتل استاندارد بالا از خدمات و امکانات رفاهی با توجه به نیازهای در همه. خدمات هتل خدمات هتل استاندارد بالا از خدمات و امکانات رفاهی با توجه به نیازهای در همه. Wi-Fi رایگان در تمام اتاق ها، ذخیره سازی به چمدان، Wi-Fi در مناطق عمومی، پارک ماشین، خدمات اتاق در لیستی از چیزهایی که مهمان می تواند لذت ببرید. مهمان در Chez فونز ممکن است یک دوچرخه اجاره برای اکتشاف منطقه، در حالی که کارکنان دوستانه می تواند با ذخیره سازی به چمدان، لباس های شسته و خدمات تمیز کردن خشک کمک کند. امکانات کباب کردن در دسترس هستند، در حالی که صبحانه می توان بر درخواست خدمت کرده است. چز فونز است که به راحتی در عرض 2 کیلومتر از فو کوک مروارید مزرعه و 4 کیلومتر از فو کوک فرودگاه بین المللی واقع شده است. خدمات شاتل فرودگاه می توان در یک اضافه مرتب شده اند.


نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Huong Bien Hotel Phu Quoc

هونگ از Bien هتل به عنوان هتل 3 ستاره زیبا و راحت ترین در Phu Quoc جزیره شناخته شده است. هونگ فو کوک از Bien هتل ارائه می دهد تهویه مطبوع اتاق با یک نوار کوچک و فیلم بر روی تقاضا. آب بطری، یخچال و فریزر و امن در اتاق نیز به مهمانان ارائه شده است. هر روز صبح، مهمانان می تواند به پایین صبحانه های هونگ از Bien هتل ها قبل از جسارت به کشف آنچه که مناطق اطراف آن را ارائه کرده است نشسته اند. زیبایی در سبک سنتی ویتنامی تزئین شده، هتل های میانی را قادر می سازد برای ارائه گردشگران باقی می ماند خوب با 50 اتاق شیک  با مبلمان چوبی و چوب دستی و نیز منصوب با امکانات مانند اینترنت بی سیم و کابل تلویزیون آراسته شده است. Huong Bien Hotel Phu Quoc Vietnam  یک مکان ایده آل به جلسات برگزار و کنفرانس با تشکر از خدمات متنوع آن و سیستم های صوتی و تصویری است. اتاق با یک تلویزیون صفحه تخت نصب شده است. برخی از واحدها دارای یک منطقه صندلی برای استراحت پس از یک روز در مشغول است. همه اتاق ها با حمام خصوصی مجهز به یک قیمت محصولات دوش، مجهز شده است. برای راحتی شما، شما دمپایی و لوازم آرایش رایگان پیدا کنید. یک میز جلو 24 ساعته در اموال وجود دارد. این هتل ارائه می دهد طیف گسترده ای از امکانات و قدرت پردازش به اطمینان حاصل شود که شما هم بزرگ است. Wi-Fi رایگان در تمام اتاق ها، میز جلو 24 ساعته، سرویس اتاق 24 ساعته، بیان چک در / چک کردن، ذخیره سازی به چمدان برای میهمانانش وجود دارد.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Hong Bin Bungalow Phu Quoc

این برنامه شامل یک استخر در فضای باز و باغ زیبایی های تزیینی، هنگ بن ییلاقی ارائه می دهد مسکن صلح آمیز و با دسترسی فای رایگان در تمام اموال. این عمل یک میز جلو 24 ساعته فراهم می کند و پارکینگ تعریف در سایت. مجهز به تراس، اتاق های تهویه مطبوع با کفپوش کاشی کاری، یک کمد لباس، محل نشستن و یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای آمده است. مینی بار و چای / قهوه ساز افتخاری نیز گنجانده شده است. ارائه تسهیلات دوش، حمامهای اختصاصی نیز دمپایی، سشوار و آرایش رایگان.
در Hong Bin Bungalow Phu Quoc Vietnam ، مهمانان می توانید کارکنان دوستانه برای کمک با فاکس / فتوکپی، خدمات خشکشویی و تور ترتیبات نزدیک شود. دوچرخه دسترس هستند برای اجاره، در حالی که انتقال از فرودگاه را می توان در اضافه ارائه شده است.
در خانه هنگ بن رستوران خدمت می کند غذاهای آسیایی و غربی لذیذ برای مهمانان 6:30-21:00. غروب را می توان از نوار آسمان لذت می برد. سرویس اتاق نیز ممکن است.


نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Mai Spa Resort Phu Quoc

ماساژ، ساحل، باغ در سایت برای لذت بردن مهمانان هستند. آسایش و راحتی از نشانه های مای اسپا توچال می باشد. تنها 24 اتاق در مای اسپا توچال وجود دارد، بنابراین آن را بسیار منحصر به فرد، و بسیاری از اینجا می آیند برای درمان های آبگرم به تنها. اگر شما تا آرزو، در روز از ورود خود را به شما خواهد شد تشخیص کامل توسط یک درمانگر در طب چینی داده می شود. مای اسپا توچال (با مای خانه توچال اشتباه گرفت)، یک بار در مورد علاقه در فو کوک بود. پسوند های اخیر و بازسازی اتاق اضافه شده اند و خراب بسیاری از فضای منحصر به فرد رفت و آمد مکرر اصلی است. با هر بازرسی بازگشت، Mai Spa Resort Phu Quoc Vietnam  یک گزاره کمتر جذاب می شود. تصاویر اینجا از آنچه بود و نه اموال تخریب آن در حال حاضر است. از ویژگی های بارز از Wi-Fi در سراسر و یک رستوران، رفت و آمد مکرر همچنین دارای ساحل خصوصی خود را دارد. مای اسپا توچال یک درایو 15 دقیقه از فو کوک فرودگاه است، که یک پرواز 50 دقیقه ای از هوشی مین، و 2 ساعت و 10 دقیقه پرواز از هانوی توسط حامل داخلی است. اسپا توچال چیانگ مای ارائه می دهد رویکرد جامع برای تحول درونی و بیرونی با ترکیب پنج عادات به طول عمر، که متشکل از پاکسازی، به درستی غذا خوردن، ورزش، تنفس و ذهن تصفیه. ماساژ، ساحل، باغ در سایت برای لذت بردن مهمانان هستند. آسایش و راحتی از نشانه های مای اسپا توچال می باشد. تنها 24 اتاق در مای اسپا توچال وجود دارد، بنابراین آن را بسیار منحصر به فرد، و بسیاری از اینجا می آیند برای درمان های آبگرم به تنها. اگر شما تا آرزو، در روز از ورود خود را به شما خواهد شد تشخیص کامل توسط یک درمانگر در طب چینی داده می شود. مای اسپا توچال (با مای خانه توچال اشتباه گرفت)، یک بار در مورد علاقه در فو کوک بود. پسوند های اخیر و بازسازی اتاق اضافه شده اند و خراب بسیاری از فضای منحصر به فرد رفت و آمد مکرر اصلی است. با هر بازرسی بازگشت،   یک گزاره کمتر جذاب می شود. تصاویر اینجا از آنچه بود و نه اموال تخریب آن در حال حاضر است. از ویژگی های بارز از Wi-Fi در سراسر و یک رستوران، رفت و آمد مکرر همچنین دارای ساحل خصوصی خود را دارد. مای اسپا توچال یک درایو 15 دقیقه از فو کوک فرودگاه است، که یک پرواز 50 دقیقه ای از هوشی مین، و 2 ساعت و 10 دقیقه پرواز از هانوی توسط حامل داخلی است. اسپا توچال چیانگ مای ارائه می دهد رویکرد جامع برای تحول درونی و بیرونی با ترکیب پنج عادات به طول عمر، که متشکل از پاکسازی، به درستی غذا خوردن، ورزش، تنفس و ذهن تصفیه.


نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Paris Beach Resort - Phu Quoc

پاریس توچال ساحل فو کوک یک هتل جدید با 26 اتاق و خانه های ییلاقی با تهویه مطبوع و به طور کامل مجهز شده است. ترین خانه های ییلاقی دارند تراس خصوصی خود را در آن می توان حمام آفتاب و یا پناه زیر چتر. اجاره دوچرخه و سفرهای یک روزه را می توان در میز تور مرتب شده اند. میز جلو 24 ساعته ذخیره سازی به چمدان و روزنامه روزانه فراهم می کند. علاوه بر این، هتل ارائه می دهد دوچرخه در اجاره، موتور سیکلت و همچنین تورهای روز. Paris Beach Resort Phu Quoc Vietnam  ملک دریا سمت جذاب در Phu Quoc جزیره، درایو حدود 7 دقیقه از Phu فرودگاه کواک است. استخر در فضای باز، خدمات ماساژ و کباب کردن ممنوع ساحل در دسترس هستند. کارکنان رفت و آمد مکرر مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه می باشد. تمام اتاق ها و خانه های ییلاقی با تلویزیون های ماهواره ای و تهویه مطبوع آمده است. برخی از خانه های ییلاقی یک پاسیو با صندلیهای خورشید است. خدمات هتل خدمات هتل استاندارد بالا از خدمات و امکانات رفاهی با توجه به نیازهای در همه. Wi-Fi رایگان در تمام اتاق ها، بیان چک در / چک کردن، ذخیره سازی به چمدان، Wi-Fi در مناطق عمومی پارک ماشین در لیستی از چیزهایی که مهمان می تواند لذت ببرید. طراحی شده برای راحتی، اتاق را پیشنهاد می دهد دسترسی به اینترنت - بیسیم، دسترسی به اینترنت - بی سیم، خدمات بیدارباش، اتاق سیگار کشیدن غیر، تهویه مطبوع برای اطمینان یک شب آرام. نگاهی به یک استراحت از یک روز طولانی و استفاده از ساحل خصوصی، استخر در فضای باز، ماساژ، سولاریوم، بیلیارد.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Hiep Thanh Resort Phu Quoc

باغ منجر به آنها است جذاب آراسته، و برای پیاده روی آسان به ساحل برای کسانی که ترجیح رأی بودجه. مجموعه ای در یک مکان نخست از Phu Quoc جزیره، Hiep تان توچال همه چیز شهرستان را ارائه توانید از آن بخوبی شما قرار می دهد. این هتل ارائه می دهد طیف گسترده ای از امکانات و قدرت پردازش به اطمینان حاصل شود که شما هم بزرگ است. پاهایتان را در انتظار شماست و شما در حق رهن Hiep تان توچال. خانه های ییلاقی در Hiep تان توچال بزرگ، شامل یا فن یا تهویه مطبوع. خدمات هتل خدمات هتل گسترش به امکانات تفریحی آن است ساحل خصوصی، ماساژ، باغ. Hiep Thanh Resort Phu Quoc Vietnam  است خانه های ییلاقی مبهوت پایین تراس پا در حال اجرا کردن به ساحل. خانه های ییلاقی اند آجر گذرگاه طاقدار نگاه عجیب تمام خشم در فو کوک. اتاق های جذاب، با مبلمان تیره چوبی، کمد لباس اندازه مناسب و معقول، حمام تمیز و صندلی عرشه در تمام ایوان می باشد. همه آنها یک محل نشستن، پاسیو خصوصی و حمام اختصاصی. برخی از خانه های ییلاقی دیدگاه از دریا و یا باغ. هتل خدمات هتل طیف وسیعی از خدمات و امکانات رفاهی را فراهم و راحتی. Wi-Fi رایگان در تمام اتاق ها، ذخیره سازی به چمدان، Wi-Fi در مناطق عمومی، پارک ماشین، سرویس اتاق برای میهمانانش وجود دارد. برخی از اتاق به خوبی منصوب از ویژگی های فن، مینی بار، میز، بالکن / تراس، منطقه صندلی. دسترسی به ساحل خصوصی این هتل، باغ بیشتر از آن بخوبی خود را.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Lavita Hotel - Phu Quoc

این هتل در مرکز توریستی از Phu Quoc جزیره واقع شده است. احاطه شده توسط کوه های مه آلود، دریا آبی درخشان و باغات گرمسیری، یک محیط راحت برای ما ارائه می دهیم که به دنبال تفریح ​​گردشگری. مهمان می تواند بخشی تفریح ​​چاپ سرگرم کننده فعالیت های آفتاب گرفتن استخر شنا را، کشف این جزیره بر روی دوچرخه، ماهیگیری و بازدید از مزارع پرورش مروارید. انواع اتاق ما با دسترسی به اینترنت بی سیم متنوع، به صورت جداگانه کنترل تهویه هوا و کابل .با تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی، کمد لباس و مینیبار مجهز شده است. حمام خصوصی با امکانات دوش، سشوار، دمپایی و لوازم بهداشتی در  مرکزی. واقع Duong دونگ، هتل 10 کیلومتر از فو کوک فرودگاه بین المللی و 20 کیلومتر از دهکده ماهیگیری ژامبون گوشت خرگوش در Ninh است. ساحل بای سائو است 30 کیلومتر فاصله دارد. Lavita Hotel Phu Quoc Vietnam  تنها 500 متر از بازار شب دین  در است. این خانه یک استخر روباز و یک رستوران که در خدمت دلخوشیها ویتنامی و صبحانه.
اتاق مطبوع، و از ویژگی های تلویزیون کابلی، کمد لباس و مینی بار. همهی حمام همراه با امکانات دوش، سشوار، دمپایی و لوازم آرایش. ترتیبات سفر را می توان در LAVITA تور میز ساخته شده است. کارکنان پذیرش 24 ساعته می توانید با لباس های شسته، شاتل فرودگاه و خدمات اجاره حمل و نقل کمک کند.
مهمان می تواند گشت و گذار در میز تور LAVITA ترتیب. 24 ساعته کارکنان میز جلو می مهمانان با خدمات لباسشویی، وسایل نقلیه اجاره، و شاتل فرودگاه کمک کند.


نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Bamboo Cottages & Restaurant Phu Quoc

بامبو کلبه و رستوران است در کشش بکر و منزوی از Vung از Bau خلیج در جزیره کواک PHU واقع شده است. این هتل 17 اتاق ویتنامی گریز خانواده اجرا است. آشپزخانه ما در خدمت غذاهای معتبر خانگی ویتنامی ساخته شده با غذاهای دریایی تازه، سبزیجات آلی و غرور عظیم. همه اتاق ها در خانه های جدا شده بزرگ با نمایش خیره کننده از دریا و آسمان و تمام اتاق ها در بامبو کلبه فو کوک قرار تخت ملکه و منحصر به فرد گرمسیری حمام در هوای آزاد. صلح و آرامش را می توان در بامبو کلبه و طبق آمار، واقع در یک ساحل خصوصی در Vung از Bau خلیج، Phu Quoc جزیره. این رفت و آمد مکرر زیبا ویژگی های منظره دریا از تمام اتاق های آن، و همچنین رایگان به اینترنت بیسیم و کامپیوتر در منطقه رایج است. ارائه قایق رایگان و تجهیزات غواصی، مهمانان می توانید موتورسیکلت اجاره به کشف جزیره و بازدید از ناخن انگشت جزیره. هیچ تهویه مطبوع، برق تنها از ساعت 8 تا نیمه شب و هیچ Wi-Fi در طول زمان صرف غذا: Bamboo Cottages & Restaurant Phu Quoc Vietnam  است که توسط یک خانواده آمریکایی-ویتنامی (رستوران یک بار خانه تعطیلات خانواده بود) که به یک مدل دقیق کسب و کار محیط زیست آگاه پایبند اجرا کنید. این ویژگی 17 اتاق نشسته در امتداد ساحلی خصوصی در Vung از Bau خلیج. اگر چه تنها یک زن و شوهر از خانه های جدا شده در واقع در ساحل، همه منظره دریا و هر یک دارای یک تراس و ساحل صندلی. بامبو کلبه یک پروژه خانواده است. ما یک 19 اتاق ویتنامی گریز خانواده اجرا. در سال 2009، ما شروع به ساخت کلبه بامبو با ساده، هدف آرمانی از به اشتراک گذاری بیش از آنچه که ما با دیگران ارزش.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Trang An Beach - Resort & Spa

 ترانگ ساحل توچال و اسپا ارائه می دهد یک خوش آمدید منحصر به فرد، دور از فشار و شلوغی از زندگی روزمره است. در این هتل ساحل لوکس در جزیره فو کوک، ویتنام، تم غالب هستند رفاه، کشف و فرار از واقعیات. هنگامی که خورشید پایین می رود، درمان کام خود را به دلخوشیها رستوران وابسته به غذا و پخت و پز هتل. علاوه بر این، جوان، کارکنان دوستانه و حرفه ای از رفت و آمد مکرر خواهد به مهمانان به عنوان در خانه خود را به یک آسایش، راحتی. Trang An Beach Resort & Spa Phu Quoc Vietnam  ما، که یکی از هتل بوتیک در مجموعه MGallery همچنین مناسب برای تعطیلات خانواده و کودکان پسند است. پیر و جوان تضمین اقامت منحصر به فرد، پر از تجربه های اصلی است. هتل خود را دارای 2 رستوران ها خدمت صبحانه و ناهار که در آن شما انتخاب منو خوب و خدمات با لبخند پیدا کنید. برو برای یک شیب در استخر در فضای باز و لذت بردن از صندلیهای حمام آفتاب است. مهمان همچنین می توانید لذت بردن از نوشیدنی به عنوان یک نوار / سالن وجود دارد. وای فای رایگان ارائه شده است بنابراین شما می توانید خود را در جعبه هر زمان که دوست دارید تیک بزنید. خودت را در خانه در یکی از 120 اتاق مطبوع شامل مینی بار و تلویزیون ال سی دی. مقصد آبگرم برای آرامش کل: تای چی و چی  در ساحل در جستجوی هماهنگی جسمی و روحی. هنگامی که خورشید پایین می رود، درمان کام خود را به دلخوشیها رستوران وابسته به غذا و پخت و پز هتل.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Thien Hai Son - Resort

فو فرودگاه کواک است 2.1 کیلومتر از تین چینگ های پسر توچال برای مهمانان با هواپیما واقع شده است. دسترسی به اینترنت می آید با هر یک از اتاق به عنوان یک راحتی اضافه شده است. تین چینگ های پسر توچال ویژگی های یک رستوران و یک نوار / سالن. امکانات تفریحی شامل یک استخر در فضای باز. دسترسی به اینترنت بیسیم در فضاهای عمومی است. امکانات اضافی ملک اضافی شامل هدیه مغازه ها / دکه های روزنامه فروشی. این هتل دارای پارکینگ برای مهمانان در حمل و نقل خود را دارند. فو فرودگاه کواک است 2.1 کیلومتر از Thien Hai Son Resort Phu Quoc Vietnam  برای مهمانان با هواپیما واقع شده است. فو کوک بسیار غنی از منابع طبیعی است و بسیاری از سواحل شنی سفید دست نخورده وجود دارد. علاوه بر این، رودخانه ها، نهرها، کانال ها تقریبا در همه جا در جزایر یافت. 82 اتاق و خانه های ییلاقی از تین چینگ های پسر رفت و آمد مکرر با AC هوا باهم، جعبه ایمنی، حمام خصوصی، در خانه به اینترنت، تلفن IDD، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، حمام، سشوار مجهز شده است. تین چینگ های پسر توچال انتخاب بالا رفت و آمد مکرر Phu Quoc جزیره با یک موقعیت استراتژیک است. این هتل با مینی بار به عنوان یک منبع اضافی از آسایش در طول اقامت خود آمده است. مهمان مقدار زیادی از گزینه در اتاق سرگرمی، از جمله کابل / تلویزیون های ماهواره ای و تلفن IDD. رفت و آمد مکرر فقط یک درایو 10 دقیقه از فرودگاه، و 30 از بای Vong از Port.If شما به دنبال برای تعطیلات دریایی تر است، و سپس به سادگی در ساحل دروغ، و چند ماساژ لوکس.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Phu Quoc Eco Beach - Resort

همچنین یک دادگاه والیبال وجود دارد. مهمان می تواند پیاده روی یا دوچرخه در اطراف برای کشف این منطقه است. فو کوک سازگار با محیط زیست ساحل توچال (یدلایمخیرات توچال) واقع در قلب اونگ لانگ بیچ، یکی از سواحل زیبا در شمال غرب فو جزیره کواک، نزدیک به باغ رنگ ارغوانی روشن و خانه مجموعه پروانه، محل منحصر به فرد از فو کوک، در نزدیکی کاخ از معروف قهرمان ویتنامی نگوین ترانگ کامیون و همسرش که مردم محلی افتخار می کنیم. از ویژگی های بارز یک ساحل خصوصی، فو کوک سازگار با محیط زیست ساحل توچال فراهم می کند مهمانان با عقب نشینی روستایی در 20 کیلومتری از Phu فرودگاه Quoc و 8 کیلومتر از Duong دونگ شهر. این ارائه می دهد غواصی و تجهیزات ماهیگیری اجاره. همه اتاقها دارای کف کاشی کاری و دکور بالیایی، با بازدید از مناطق اطراف آن. اتاق با مینیبار و تراس. یدلایمخیرات توچال فراهم می کند یک صبحانه و یک نوار که در آن مهمانان می توانید با یک نوشیدنی استراحت. همچنین مزیت اضافه شده یک رستوران در سایت وجود دارد. از ویژگی های بارز یک ساحل خصوصی و استخر شنا، Eco Beach Resort Phu Quoc Vietnam  در واقع از مجموع دونگ و محل اقامت صلح آمیز فراهم می کند. همچنین ویژگی های اجاره دوچرخه رایگان، پارکینگ و یک نوار قهوه. مهمان اقامت در یدلایمخیرات توچال می توانید اتاق شیک که از ویژگی های دمپایی، آب معدنی و محل نشستن لذت ببرید. به عنوان یک پیشرو هتل ها آنلاین و راهنمای سفر، حجم رزرو هتل است که ما به ما انتخاب هتل ها، آپارتمان ها و اقامتگاههای تفریحی در Phu Quoc ارسال معنی است که ما رقابتی ترین نرخ برای مشتریان خود مذاکره قرار گرفت. در زیر شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد هتل شما انتخاب شده، سازگار با محیط زیست فو کوک ساحل توچال پیدا کنید.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Thanh Kieu Beach - Resort

از ویژگی های بارز یک تراس خصوصی با منظره دریا و یا باغ، خانه های ییلاقی ارائه رایگان Wi-Fi است. رستوران باز هوا رفت و آمد مکرر در خدمت انواع تخصص های محلی و علاقه مندی های غربی است. پس از غذا کوکتل و اسنک موجود در نوار می باشد. Thanh به Kieu ساحل توچال 2 کیلومتر از شهر Duong دونگ است. خدمات وانت فرودگاه از فو کوک فرودگاه است، که یک درایو 15 دقیقه دور ارائه شده است. قهرمان گمنام از محل اقامت مشرف به دریا، در اواسط محدوده در لانگ بیچ، در Thanh Kieu توچال محل سرسبز، صلح آمیز، و بی تکلف به Phu Quoc جزیره ماندن است. بر خلاف عجول و بی پروا، فلش، استراحتگاه های مجلل که ظاهر در این جزیره، در Thanh Kieu ساده، جذابیت صادقانه به آن. رفت و آمد مکرر دارای 40 اتاق و به تازگی مرمت شده است. انتقال از فرودگاه، نگهداری از کودکان / خدمات کودک و خدمات خشکشویی دسترس در پرس و جو می باشد. فقط قدم دور از ماسه های سفید ساحل طولانی، این رفت و آمد مکرر ارائه می دهد خانه های ییلاقی آجر قرمز با سقف کاهگلی. Thanh Kieu Beach Resort Phu Quoc Vietnam  رفت و آمد مکرر پایین کلید است. به جای ساختمان استخر فانتزی و خانه های ییلاقی لوکس مجهز به ابزارهای مدرن، در Thanh Kieu انتخاب کرده است به اجازه برش شگفت انگیزی خود را از بهشت ​​جزیره انجام تمام صحبت کردن. هر اتاق در Thanh به Kieu کوکو ساحل توچال می آید با یک یخچال و مینی بار، حمام و ویژگی های دوش و دمپایی. بطری آب، دسترسی به اینترنت بی سیم و یک پنکه سقفی همچنین می توانید در هر یافت می شود. هر روز صبح، مهمانان می تواند به پایین به صبحانه تان ارائه شده توسط Kieu قبل از رفتن به ببینید که چه منطقه محلی را ارائه کرده است نشسته اند.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

La Mer Resort - Phu Quoc

خدمات هتل خدمات هتل گسترش به امکانات تفریحی آن است استخر روباز، استخر (بچه ها) باغ. این هتل از امکانات بزرگ و مجاورت نزدیک به همه که Phu Quoc جزیره را ارائه کرده است به سه دلیل نیز می باشد لا میر توچال فو کوک ماندن هستند. آنها همچنین پیشنهاد مینیبار، ملافه با پشه بند و یک تراس با منظره باغ. تنها 3km از مرکز شهرستان واقع شده، مهمانان به خوبی واقع برای لذت بردن از جاذبه ها و فعالیت شهر. امکان استفاده از ثروت از خدمات بی نظیر و امکانات در این هتل. La Mer Resort Phu Quoc Vietnam  ارائه می دهد دسترسی به یک آرایه وسیعی از خدمات، از جمله رستوران، دربان، از Wi-Fi در مناطق عمومی، تور، اتاق خانواده. ذخیره سازی به چمدان رایگان نیز موجود است. رستوران Lamer توچال صبحانه و مواد غذایی غربی روزانه عمل می کند. انتخاب اتاق با تهویه مطبوع آمده است. همهی حمام می آید با یک دوش. اتاق راحت اطمینان از یک خواب خوب شب با برخی از اتاق های این امکان دسترسی به اینترنت - بی سیم، دسترسی به اینترنت - بیسیم، اتاق سیگار کشیدن غیر، تهویه مطبوع، میز. خودت را در خانه در یکی از 15 اتاق مطبوع شامل مینی بار و تلویزیون ال سی دی. اتاقها دارای بالکن خصوصی. دسترسی به اینترنت بیسیم نگه می دارد شما و برنامه نویسی کابل برای سرگرمی شما در دسترس است. حمام خصوصی با دوش از ویژگی های لوازم آرایش افتخاری و مو خشک کن.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

The Lighthouse Hotel Phu Quoc

این هتل 100 متر از دین Cau در معبد و معروف لانگ بیچ است. فو فرودگاه کواک حدود 10 کیلومتر و ژامبون گوشت خرگوش در Ninh دهکده ماهیگیری و Sao ساحل در 25 کیلومتر فاصله دارند. از ویژگی های بارز آرام سایه سفید و قهوه ای، اتاق های تهویه مطبوع از ویژگی های تلویزیون کابلی، مینی بار و کمد لباس. همهی حمام همراه با امکانات دوش، دمپایی و سشوار هستند. فانوس فو کوک هتل نیز ارائه می دهد بسیاری از امکانات به غنی سازی اقامت خود را در Phu Quoc جزیره. مهمانان هتل می توانید از Wi-ویژگی های مانند کرایه ماشین، بیان چک در / چک کردن، از Wi-Fi در مناطق عمومی، تور، پارکینگ نوکر. The Lighthouse Hotel Phu Quoc Vietnam  مرکز شهرستان هتل 3 ستاره فو کوک در Duong دونگ در یک پیاده روی 10 دقیقه ای از دین Cau در معبد و دین Cau در است. فو کوک ساحل سان وان دونگ Duong دونگ ورزشگاه و همچنین در 3 مایل (5 کیلومتر) می باشد. نزدیک به مرکز شهرستان، فانوس هتل فو کوک 20 متر از Duong دونگ بازار شب است. این ارائه می دهد گزینه 2 ناهار خوری، اتاق نمایش شهرستان و تعریف دسترسی Wi-Fi در سراسر محل آن است. ویژگی های این هتل 38 اتاق زیبایی منصوب مهمان، که بسیاری از آنها در امن اتاق، دسترسی به اینترنت عبارتند از - بیسیم، اتاق های غیر سیگار، تلفن، حمام. علاوه بر این، میزبان این هتل ارائه تعبیه شده است که شما باید مقدار زیادی در طول اقامت خود را به انجام. لذت بردن از خدمات بی نظیر و آدرس معتبر واقعا در فانوس دریایی فو کوک هتل. فانوس هتل فو کوک ارائه می دهد یک محیط مدرن در حالی که در Duong دونگ.



نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Mango Bay Resort Phu Quoc

انبه خلیج فو کوک توچال 9 کیلومتر از بای سائو است. این 10 کیلومتر از Duong دونگ بازار در مرکز شهرستان و فرودگاه های داخلی فو کوک است. انبه خلیج توچال فو کوک تا همه از امکانات و سطح راحتی شما را از یک هتل از این کلاس انتظار می رود، و حفظ بالاترین استانداردهای مورد نیاز توسط مسافرتی و تور اپراتورها در سراسر جهان. اسکان در انبه خلیج شامل 40 اتاق و خانه های ییلاقی، همراه 700M از ساحل پخش می شود، و مجموعه ای در 20 هکتار از جنگل های طبیعی بومی و باغ، به یک معنا از فضا و انزوا. Mango Bay Resort Phu Quoc Vietnam  است که در اونگ لانگ بیچ، فو کوک واقع شده است. رفت و آمد مکرر صلح آمیز و آرام است. لذت بردن از ساحل خصوصی منزوی ما با درختان نارگیل swaying در نسیم گرمسیری. انبه خلیج فو کوک توچال بیش از 700 متر از ساحل شنی خصوصی و 20 هکتار از فضای سبز طبیعی گسترش یافته است. تمام اتاق ها و خانه های ییلاقی لذت بردن از نمایش یا دریا و یا از باغ از تراس. دوش آب گرم خورشیدی گرم می شود در حمام مجهز شده است. اتاق ها در انبه خلیج توچال دمپایی جذاب و ویژگی های و یک پنکه سقفی می باشد. حمام های شخصی، دوش.
رستوران انبه خلیج فو کوک توچال در خدمت صبحانه، ارائه مهمانان یک تجربه ناهار خوری آسان در نزدیکی اتاق خود را. کسانی که مایل به استراحت با یک نوشیدنی می توانید سعی کنید از نوار در خانه.


نوشته شده در : جمعه 27 آذر 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات