امروز:

Hotel Royal Hoi An - Mgallery Collection

این هتل دارای یک مکان فوق العاده در قلب توده باستان، ثروت از امکانات از جمله یک منطقه استخر پشت بام، و شیک، اتاق های مدرن. به عنوان با خواص خواهر هتل د L 'اپرا و La ایوان، طراحی این هتل شیک، تصفیه شده است، و مکمل استاندارد بالایی از آرامش پیدا شده است در سراسر. واقع در توده در کوانگ نم منطقه، 400 متر از ژاپنی تحت پوشش پل، Hotel Royal Mgallery Collection Hoi An Vietnam  دارای یک استخر در فضای باز در طول سال و یک منطقه ساحل خصوصی. این هتل دارای یک کباب و تراس، و مهمان می تواند یک نوشیدنی در bar.Its سبک تصفیه شده با الهام از هنر نو لذت بردن از یک لمس ظریف از فرهنگ ژاپنی و ویتنامی ارائه می دهد و نمایش تماشایی از رودخانه و شهر باستانی. امکان استفاده از ثروت از خدمات بی نظیر و امکانات در این هتل توده. هتل فراهم می کند پارکینگ نوکر، Wi-Fi رایگان در تمام اتاق ها، دربان، سرویس اتاق 24 ساعته، ملاقات امکانات برای اطمینان مهمانان ما از آن بخوبی .. هتل رویال رفت و آمد مکرر با نام تجاری جدید در توده، که توسط مطابق مشهور است گروه هتل به عنوان بخشی از مجموعه MGallery.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

The Nam Hai Resort Hoi An

انواع فعالیت های موجود برای کودکان در باشگاه کودکان و نوجوانان می باشد. برای بسیاری از مسافران، کاوش ویتنام شامل مدار شمال به جنوب بین هانوی، رنگ و هوشی مین سیتی؛ اما کسانی که در دانش توقف در دلربا نم چینگ های توچال. واقع در نزدیک به باستان شهرستان بندر تجاری توده، رفت و آمد مکرر دوباره قوت بخشیده صحنه هتل لوکس ویتنام. معمار فرانسوی رضا Amalou ایجاد یک، طراحی متمرکز زیبایی شناسی معاصر، در حالی که طراح اندونزی جایا ابراهیم فضای داخلی با فراوانی از مبلمان از چوب تیره، طبقه تخته سنگ و امکانات براق تزریق شده است. علاوه بر این، همه ویلاها اقیانوس نمایش چشمگیر برای فضا و راحتی خود هستند. ویلا به اندازه کافی برای بسیاری از ما، اما The Nam Hai Resort Hoi An Vietnam  خانه را به سه استخر شنا بزرگ است - حتی یک با اندازه های المپیک - و یک مروارید وار، ساحل، بیش از یک کیلومتر و تنها برای مهمانان خود دسترسی کشیده شده است. امکانات دیگر شامل: زمین تنیس، مرکز تناسب اندام، غرفه یوگا و امکانات برای بسکتبال و بدمینتون و حتی به عنوان.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Palm Garden Beach - Resort & Spa

طب مکمل و جایگزین یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به ساحل، معماری و مواد غذایی است. نخل باغ ساحل توچال و اسپا در مجموع از 188 اتاق های تزئین شده که از استاندارد به اتاق مجموعه متفاوت است. خارج از اتاق، بیست (20) خانه های ییلاقی، 14 از آنها در ساحل واقع شده است، رو به اقیانوس در حالی که 6 نفر دیگر را در محیط باغ زیبا واقع شده است. همه از خانه های ییلاقی به خوبی طراحی شده با وان حمام در هوای آزاد. تخصص ویتنامی در تراس کافه برجسته، در حالی که Contino باشگاه نوار جایی برای باز کردن از پیچ بیش از نوشیدنی فراهم می کند. رفت و آمد مکرر لوکس همچنین دارای سه  Palm Garden Beach Resort & Spa Hoi An Vietnam ، واقع در یک منطقه خصوصی. چای و امکانات قهوه، گاوصندوق و تلویزیون کانال های کابل یک استاندارد در تمام اتاق ها. مهمان می تواند ماساژ و درمان بدن در پالم آبگرم لذت ببرید. فعالیت های ساحل مانند والیبال و غواصی در این رفت و آمد مکرر در دسترس هستند. این برنامه شامل بیش از 400 گونه از درختان نخل و گیاهان، باغ رفت و آمد مکرر ایده آل برای قدم زدن است. منظره دریا در Colibri به رستوران ساحل جبهه، که در خدمت یک منوی غذاهای دریایی کباب شده بین المللی و در انتظار.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Sunrise Hoi An Beach - Resort

BODYWORKS آبگرم ویژگی درمان سنگ گرم، برنامه های سم زدایی گیاهی و ضد پیری فیشال. اوج تناسب اندام ارائه می دهد دولت از هنر تجهیزات و مربیان شخصی. زمین تنیس، اجاره دوچرخه و یک مرکز کسب و کار نیز در دسترس هستند. کاملا در امتداد محبوب از مجموع دای ساحل می چرخاند، طلوع توده ساحل توچال ارائه می دهد نمایش دلربا را به یکی از سواحل خیره کننده ترین در جهان است. به طور مستقیم در CUA دای ساحل، Sunrise Beach Resort Hoi An Vietnam  لوکس ارائه می دهد باغ و یا اقیانوس نمایش شیک اتاق با Wi-Fi رایگان. آن 2 استخر روباز چشم پوشی چم جزیره و دریا شرق. درمان های آبگرم ماساژ حاملگی و سالن بدنسازی مدرن نیز در دسترس هستند. کشف سنت بی انتها از توده شهر باستانی، یکی از شهرهای زیبا ترین ویتنام، واقع تنها یک درایو 10 دقیقه از رفت و آمد مکرر. مهمانان دعوت شده به لذت بردن از صرف صبحانه در رستوران ها در خانه طلوع توده ساحل توچال، سپس بعد از نشستن به وعده های غذایی بین المللی و محلی در احساس یا غذاهای دریایی غذاهای در São از Bien. مهمان می تواند یک انتخاب نوشیدنی های متنوع در Givral و طلوع آفتاب نوار لذت ببرید.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

La Residencia Hotel & Spa Hoi An

مهمان که به دنبال برخی از pampering در اینجا یک سونا در دسترس قدردانی میکنیم. مغازه ها در ویژگی ها عبارتند از یک فروشگاه. خدمات تمیز کردن / لباس های شسته شده خشک یکی از خدمات در اینجا، و همچنین به عنوان خدمات کرایه تاکسی و خدمات نگهبانی است. همه 50 اتاق به خوبی منصوب و استقبال. وای فای رایگان است. این هتل به تازگی ساخته شده تنها 300 متر از مشهور توده شهر باستانی و توده بازار است. La Residencia Hotel & Spa Hoi An Vietnam ارائه می دهد یک رستوران. احساس می کنم مثل شنا طراوت؟ شما پیدا کنید و یک استخر نوار در اینجا. پل تحت پوشش ژاپنی است 600 متر دورتر، در حالی که دا ننگ فرودگاه در داخل یک درایو 30 کیلومتر در دسترس است. ارائه دیدگاه های شهرستان از بالکن، وسایل تهویه هوا شامل امن در اتاق، مینی بار، یک کابل های صفحه تخت / تلویزیون های ماهواره ای و صندلی مبل منطقه است. پارکینگ سلف سرویس رایگان در ساعت محدود در این محل اقامت وجود دارد. این هتل دارای رستوران خود را خدمت صبحانه که در آن شما یک انتخاب از اقلام به را امتحان کنید. برو برای یک شیب در استخر در فضای باز در طول اقامت خود را. علاقه داشتن به جرعه جرعه نوشیدنی سرد توسط استخر؟ از دست ندهید به عنوان نیز وجود دارد که بار کنار استخر.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

An Dong Center Hotel Hoi An

هتل دونگ مرکز سایگون، خدمات عالی و امکانات برای اقامت فراموش نشدنی را. به نام چند از امکانات هتل، اتاق خانواده هستند، دربان، مرکز کسب و کار، خدمات اتاق، از Wi-Fi در مناطق عمومی وجود دارد. مجهز به کف کاشی کاری، اتاق های تهویه مطبوع با گاوصندوق شخصی، یک کمد لباس، یک صفحه تخت تلویزیون کابلی مینیبار و مبله. این هتل دارای رستوران مفید است. هتل میدهد. دونگ هتل مرکز محله چینی سایگون ترکیبی از مهمان نوازی گرم با یک محیط دوست داشتنی را به اقامت خود در شهر هوشی مین فراموش نشدنی. واقع در مقابل به بازار دونگ، An Dong Center Hotel Hoi An Ho Chi Minh Vietnam  به اجرا در میز جلو 24 ساعته ارائه می دهد و استفاده رایگان از مرکز کسب و کار. آن را فراهم می رایگان دسترسی Wi-Fi در سراسر ملک، در حالی که پارکینگ در دسترس را بدون پرداخت هزینه است. سشوار، دمپایی و لوازم آرایش رایگان در حمام اختصاصی ارائه شده است. این هتل تنها 1.5 کیلومتر به چین شهر و بینه تی بازار است. اتحاد مجدد کاخ و ایستگاه راه آهن سایگون در داخل یک درایو 20 دقیقه فاصله دارند. فرودگاه بین المللی قهوهای مایل به زرد پسر Nhat با یک درایو 25 دقیقه قابل دسترسی است.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Hoa Phat Hotel & Apartment

صبحانه ویتنامی است که در در محل رستوران هتل، که نیز ارائه می دهد غذاهای غربی و آسیایی خدمت کرده است. هوا فات هتل و آپارتمان ارائه می دهد یک محیط جذاب زمانی که در شهر هوشی مین. از ویژگی های بارز نمایش ها رودخانه سایگون، آن را نیز فراهم طیف گسترده ای از امکانات، از قبیل اجاره دوچرخه رایگان، طبقه اجرایی و پارکینگ نوکر. هستند طیف وسیعی از امکانات در دسترس کسانی که اقامت در Hoa Phat Hotel & Apartment Sai Gon Ho Chi Minh Vietnam  ، از جمله نوار قهوه و دربان و ملاقات امکانات وجود دارد. همه آنها چای و قهوه امکانات، تلویزیون صفحه تخت و یک حمام خصوصی داشته باشد. ارائه انواع امکانات و خدمات هتل خدمات هتل از همه شما برای یک خواب خوب شب را هدیه میدهد. Wi-Fi رایگان در تمام اتاق ها، میز جلو 24 ساعته، خدمات 24 ساعته اتاق، بیان چک در / چک کردن، از Wi-Fi در مناطق عمومی در لیستی از چیزهایی که مهمان می تواند لذت ببرید. این هتل با تمام امکانات شما برای خواب خوب شبانه نیاز نصب شده است. در بعضی از اتاق ها، مهمانان می توانید دسترسی به اینترنت - بیسیم، دسترسی به اینترنت - بی سیم، استخر خصوصی، اتاق سیگار کشیدن غیر، تهویه مطبوع.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Angela Boutique Serviced Residence Sai Gon

آنجلا بوتیک سرویسد اقامت یک پیاده روی 10 دقیقه ای از کاخ الحاق و یک پیاده روی 15 دقیقه ای از بن Thanh بازار است. فرودگاه بین المللی قهوهای مایل به زرد پسر Nhat است یک درایو 30 دقیقه فاصله دارند. مهمان دسترسی به استخر در فضای باز است، که یک 5 دقیقه پیاده روی از اموال داشته باشد. امکانات کباب موجود در طبقه بالای ساختمان هستند. اموال همچنین کلاس های زبان ویتنامی، از فرودگاه خدمات و یک اتاق تناسب اندام ماشین لباسشویی و خشک کن موجود در طبقه همکف می باشد فراهم می کند. این هتل با تمام امکانات شما برای خواب خوب شبانه نیاز نصب شده است. در بعضی از اتاق ها، مهمانان می توانید دسترسی به اینترنت - بیسیم، اتاق سیگار کشیدن غیر، تهویه مطبوع، بالکن / تراس، میز. تمرکز بر روی کیفیت خدمات پیشرو در اقامت سرویس - شناخته شده به عنوان بوتیک ساختمان سرویس آپارتمان - زنجیره ای از Angela Boutique Serviced Residence Sai Gon Ho Chi Minh Vietnam  شامل همه عوامل آرزومند است که بسیاری از ساختمان های مسکونی مایل به - دستیابی به موفقیت در معماری هوشمند همراه با فن آوری های پیشرفته ترین و امن ترین در جهان است. هتل خدمات هتل طیف وسیعی از خدمات و امکانات رفاهی را فراهم و راحتی.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Thanh Binh 2 Hotel Sai Gon

واقع در مقابل قهوهای مایل به زرد بینه بازار، در Thanh بینه 2 هتل پارکینگ امکانات رایگان و اتاق به همراه ارسال رایگان Wi-Fi و تلویزیونهای صفحه تخت. خدمات هتل خدمات هتل خدمات ماساژ، سونا و حمام بخار. هتل تان بینه تنها 500 متر از قهوهای مایل به زرد نمایشگاه Binh و مرکز کنوانسیون و نگوین کیم الکترونیکی سوپرمارکت است. اتاق مطبوع تان بینه هتل در نور، رنگ های نقاشی با مداد رنگی تزئین شده، ارائه یک فضای روشن و دلپذیر است. هر اتاق ارائه می دهد مینیبار، قوری چای و برق و سشوار است. برای راحتی از مهمانان، هتل تان بینه 2 مرکز کسب و کار فراهم می کند. یک صبحانه رضایت بخش هر روز صبح در Thanh Binh 2 Hotel Sai Gon Ho Chi Minh Vietnam   دسترس است، و می کافه های متعدد و رستوران ها نزدیک وجود دارد. هر اتاق ارائه می دهد مینیبار، قوری چای و برق و سشوار است. برای راحتی از مهمانان، هتل تان بینه 2 مرکز کسب و کار فراهم می کند. یک دربان کمک مهمانان با نیازها و درخواست خود را، در حالی که شاتل فرودگاه نیز می باشد. برای گزینه های ناهار خوری، رستوران گیلاس ارائه می دهد غذاهای محلی معتبر برای صبحانه و ناهار.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Hampton Hotel By Jinnu Lai Sai Gon

موزه تاریخ نزدیک و موزه باقی مانده جنگ مهم ترین جاذبه های فرهنگی هستند. این نزدیکی هست و به راحتی در دسترس، به شما آب پارک سایگون پیدا کنید. کمتر از از 2km (1.25mi) دور نوتردام است. Hampton Hotel By Jinnu Lai Sai Gon Ho Chi Minh Vietnam   ارائه می دهد صبحانه. ماندن در اینجا نیز به شما می دهد به یک رستوران، یک نوار / سالن و یک منطقه سیگار کشیدن دسترسی داشته باشید. اتاق های موجود با لوازم آشپزخانه مثل یک یخچال وجود دارد. خودت را در خانه در یکی از 51 اتاق مطبوع از امکانات یخچال و فریزر و مینی بار. دسترسی به اینترنت بیسیم و سیمی است، و تلویزیون های صفحه تخت با برنامه نویسی ماهواره ای ارائه سرگرمی. حمام خصوصی لوازم آرایش افتخاری و مو خشک کن. شما اتاق های متعدد به انتخاب میان اینجا. نقطه عطفی شما در حالی که بازدید شهر هوشی مین لذت بردن از کانگ گرافت ¬ های صناعی ون هوا پارک است.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Golden Crown Hotel Sai Gon

GOLDEN CROWN هتل سایگون هتل 3 ستاره است. این هتل لوکس است 5 دقیقه دور از قهوهای مایل به زرد پسر Nhat فرودگاه، قهوهای مایل به زرد نمایشگاه Binh و مرکز کنوانسیون. 15 دقیقه رانندگی به مرکز سایگون و چین شهر. همه اتاق ها به سادگی تزئین است که ویژگی های اینترنت پهن باند و تمام امکانات و خدماتی که به مسافر فهیم امروز ضروری است دیگر. در Golden Crown Hotel Sai Gon Ho Chi Minh Vietnam  ، مهمان نوازی گرم و پذیرایی دوستانه شما را در خانه احساس. خدمات هتل خدمات هتل برتر و طیف گسترده ای از امکانات رفاهی، سایگون GOLDEN CROWN هتل به تضمین این که اقامت خود را به عنوان راحت آن است. مهمانان هتل می توانید بر روی امکانات امکانات جلسه، از Wi-Fi در مناطق عمومی، سرویس اتاق، پارکینگ، آسانسور لذت ببرید. تمام امکانات رفاهی امکانات رفاهی قابل ملاحظه به گونهای بی نظیر از راحتی.نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Kelly Hotel Sai Gon

کلی هتل سایگون واقع در مرکز شهر هوشی مین. کلی سایگون همیشه احساس راحت و رضایت به تعطیلات شما و یا اقامت خود را اینجا برای کسب و کار به ارمغان بیاورد. با موقعیت ایده آل در خیابان چهارشنبه  خوان، تنها 20 دقیقه با ماشین به قهوهای مایل به زرد پسر فرودگاه نات، هتل لوکس در نزدیکی سانترال مالی، مراکز خرید و تفریحی بزرگ، ادارات دولتی و مکان های گردشگری معروف در شهرستان است. یک سیستم Kelly Hotel Sai Gon Ho Chi Minh Vietnam   با سبک معماری مدرن، تجهیزات لوکس رسیدن به 3 استاندارد ستاره توسط ویتنام اداره ملی گردشگری از قبیل رتبه: تلفن مستقیم بین المللی، ماهواره ای رنگ تلویزیون، دسترسی به اینترنت، مینی بار، تهویه مطبوع، اتاق ماساژ، رستوران اروپا-آسیایی با 24 خدمات / 24H بر درخواست خود را. با تیم مشتاق و دقیق از کارکنان با حرفه ای بالا است. کلی هتل شهر هوشی مین بهترین هتل لوکس با نرخ تخفیف در هتل ها در ویتنام است. رزرو آنلاین و معاملات خاص: تایید از طریق مسنجر، صبحانه همراه با بهترین تضمین قیمت و یا هتل.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Ruby River Hotel Sai Gon

این هتل واقع شده است یک درایو 5 دقیقه از جاذبه های محبوب مانند سایگون نوتردام کلیسای، خانه اپرا و موزه جنگ باقی مانده. اتاق در Ruby River Hotel Sai Gon Ho Chi Minh Vietnam مدرن و ارائه کانال های کابلی / ماهواره ای، مینی بار و یک یخچال و فریزر. هر یک شامل چای رایگان و قهوه ساز و اختصاصی. یک صبحانه رضایت بخش برای خرید در دسترس است، و رستوران های متعدد و رستوران ها نزدیکی وجود دارد. همچنین مزیت اضافه شده از یک رستوران در خانه وجود دارد. Wi-Fi رایگان در تمام اتاق ها، پذیرش 24 ساعته جلو، سرویس اتاق 24 ساعته، ذخیره سازی به چمدان، Wi-Fi در مناطق عمومی در لیستی از چیزهایی که مهمان می تواند لذت ببرید. این هتل با تمام امکانات شما برای خواب خوب شبانه نیاز نصب شده است. در بعضی از اتاق ها، مهمانان می توانید دسترسی به اینترنت - بی سیم، دسترسی به اینترنت - بیسیم، اتاق سیگار کشیدن غیر، تهویه مطبوع، خدمات بیدارباش. بن بازار Thanh و موزه هنرهای زیبا هوشی مین در یک پیاده روی 5 دقیقه فاصله است.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

Liberty Saigon Greenview Hotel Sai Gon

20 اتاق در هتل دریای سیاه، هر یک از ارائه تمام ملزومات برای اطمینان از اقامت راحت وجود دارد. برای کسانی که نگران آلرژی، هتل می تواند اتاق عاری از آلرژی به درخواست ارائه دهد. تنها 1.5 کیلومتر به دور از نمایشگاه سایگون و مرکز کنوانسیون، هتل دریای سیاه است در قلب شهر هوشی مین واقع شده است. میز جلو 24 ساعته، مساحت سالن مشترک و شاتل فرودگاه خدمات در دسترس همه در این هتل. هتل دریای سیاه است در 4 کیلومتری از Nha Rong را اسکله و 4.4 کیلومتر دور از موزه هنرهای زیبا. با فضای گرم کنار داخلی به صورت هماهنگ و به زیبایی طراحی شده است، Liberty Greenview Hotel Ho Chi Minh Vietnam  یکی از لوکس ترین هتل ها و تسهیل در PHU من آویزان مرکز شهرستان جدید، منطقه 7، HCMC است. علاوه بر مزایای استفاده از محل، خدمات به مشتریان مشتاق و دوستانه از کارکنان ما مشتری راحت، راحت و راضی احساس در هنگام اقامت در هتل دریای سیاه به ارمغان بیاورد. شعار ما این است "رضایت شما شادی ما است". فرودگاه بین المللی قهوهای مایل به زرد پسر Nhat تنها 11 کیلومتر از اموال است.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

I Am Vietnam Boutique Hotel Sai Gon

ارائه صبحانه اتاق تحویل داده، من در ویتنام بوتیک هتل در تان مای تی واقع، تنها 6 دقیقه از امپراتور جید بتکده. یک میز ناهار خوری و مینی بار ارائه شده است. وای فای رایگان در دسترس است. ارائه صبحانه اتاق تحویل داده، من در ویتنام بوتیک هتل در تان مای تی واقع، تنها 6 دقیقه از امپراتور جید بتکده. موزه هنرهای زیبا 4 کیلومتر است و فرودگاه سایگون 8 کیلومتری از I Am Boutique Hotel Ho Chi Minh Vietnam . SAN  گلف قهوهای مایل به زرد پسر Nhat درایو 36 دقیقه یک میز ناهار خوری و مینی بار ارائه شده است. وای فای رایگان در دسترس است. با یک تیم جوان و پویا، هدف ما به تصرف خود در ذات فرهنگ ویتنامی و ساده آنها را به لحظات به یاد داشته باشید و تجربه منحصر به فرد برای مهمانان ما. ما عاشقانه بر این باورند که غنای فرهنگ ویتنامی و شیوه زندگی منحصر به فرد ما چیزی است که هر مهمان باید از صمیم قلب تجربه است. در من ویتنام، بیش از انتظارات شما یکی از اولویت ما است.
یک تخت روی صفحه نمایش تلویزیون کابلی و مبل منطقه صندلی در اتاق مهمان روشن در این هتل برجسته شده است. یک میز با گاوصندوق در دسترس است. لوازم آرایش رایگان، دمپایی، و سشوار است در حمام خصوصی ارائه شده است.


نوشته شده در : پنجشنبه 28 آبان 1394  توسط : Viet Nam84.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات